Top


فروشگاه اینترنتی سیستم مانیتورینگ فشار باد و دمای تایر خودروها به صورت کاملا تخصصی فقط و فقط روی TPMS خودروها کار میکند. تخصص ما انجام کلیه امور مربوط به سنسور باد لاستیک خودروها میباشد. برای خودروهایی که این سیستم را ندارند، نصب این سیستم را انجام میدهیم. همچنین برای خودروهایی که به صورت فابریکی این آپشن را دارند، خدمات تنظیمات، تعمیر و نصب سنسور جدید را انجام میدهیم. مفتخریم هیچ خودرویی در ایران موجود نمیباشد مگر اینکه ما تجربه نصب و راه اندازی سیستم پایش فشار باد لاستیک را در آن اجرا نموده ایم. کلیه تصاویر گالری ما مخصوص مشتریان خودمان میباشد. تست کامل و همراهی نیم ساعته با مشتری جهت تست سنسورها پس از خصوصیات خدمات ما میباشد. کلیه محصولات دارای گارانتی حداقل یک ساله بوده و خدمات محصولات حداقل ۵ سال میباشد.

علاوه بر خودروهای سواری که در بالا ذکر شد، محصولات و خدمات سنسور باد چرخ مخصوص خودروهای سنگین نیز ارائه میگردد. این محصولات نیز به همراه خدمات نصب و راه اندازی ارائه می گردند.

همچنین سنسورهای مخصوص خودروهای فوق سنگین، دامپتراک، لودر، ماشین آلات معادن و راهسازی و سایر لاستیکهای OTR به همراه خدمات نصب و راه اندازی از تجربیات ما میباشند.

با اطمینان کامل و با افتخار میتوانیم بگوییم همه موارد فوق را طی سالیان طولانی تجربه کرده ایم. بدین ترتیب سپردن خودروهای ارزشمند شما به مجموعه ما، با تجربه چندین ساله ما همراه خواهد بود.

جهت اطمینان از اینکه خودروهای شما در لیست خودروهای ما هستند، کانال اینستاگرام ما را دنبال نمایید.