نمایشگر و سنسور باد لاستیک دارای ردیاب و قابلیت ارسال کلیه اطلاعات خودرو از جمله میزان باد لاستیکها و دمای آنها در اینترنت

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
000321

معرفی

این مجموعه شامل یک نمایشگر، 6 الی 22 عدد سنسور، یک ردیاب، و نیز یک تقویت کننده سیگنال می باشد.نمایشگر در داخل خودرو جهت اطلاع راننده از وضعیت باد و دمای لاستیکها استفاده می شود. ردیاب یا همان GPS، جهت مشخص کردن مکان وسیله نقلیه به شرکت حمل و نقل استفاده میگردد. همین ردیاب اطلاعات فشار باد لاستیک و دمای آنها را نیز از طریق سیم کارتی که در آن قرار میگیرد ارسال می نماید. شما میتوانید اطلاعات دیگری همچون سرعت خودرو، گیج روغن، میزان مصرف سوخت و یا حتی باز و بسته بودن درب خودرو را نیز به هر جایی ارسال نمایید. بدین ترتیب شرکتهای حمل و نقل میتوانند کلیه اطلاعات وسایل نقلیه خود را رصد نمایند. همچنین در ماشین آلات معادن نیز کاربرد فراوان دارد. بدین ترتیب که علاوه بر راننده، سوپروایزر بخش در اتاق کنترل میتواند اطلاعات مختلف یک خودرو به خصوص وضعیت لاستیکها را رصد نماید. در همان لحظه مدیر در دفتر مرکزی شرکت نیز به این اطلاعات دسترسی دارد. همه اطلاعات به صورت نموداری نیز قابل نمایش هست. یعنی تاریخچه خودرو و وضعیت لاستیکهای آن از ابتدای نصب سیستم پایش وضعیت لاستیکها تا هم اکنون با جزییات ساعت و تاریخ قابل دیدن می باشد. بدین ترتیب یک برآورد کامل مدیریتی از چرایی خرابی لاستیکها به راحتی قابل استنتاج میباشد.

بررسی تخصصی

با نصب این سیستم پایش میزان باد و دمای لاستیکها بر روی خودروها، شما میتوانید همه پارامترهای مهم و کلیدی یک خودرو را در هر جا که باشید کنترل نمایید. فرض کنیم یک شرکت حمل و نقل 20 عدد اتوبوس، 10 عدد دامپتراک و 15 عدد لودر و 20 عدد کامیون 18 چرخ در اختیار دارد. با تجهیز این خودروها به این سیستم TPMS، راننده به محض کم شدن باد لاستیک و یا افزایش دما از حد مشخص شده آلارم را در مانیتور خود میبیند. همزمان در سایت کارگاهی مسئول تعمیرات و نگهداری نیز آلارم را میبیند و در صورتیکه راننده اقدامی نکند به او تذکر میدهد. همزمان مدیر بالادستی هم به اطلاعات در کامپیوتر شخصی و یا تبلت یا گوشی خود دسترسی دارد. بدین ترتیب از ترکیدگی لاستیکهای گران قیمت جلوگیری به عمل می آید و باعث افزایش طول عمر لاستیکها میگردد. این سیستم یک کنترل جامع را در اختیار مدیران شرکتهای حمل و نقل، راهسازی و معادن قرار میدهد. با مجهز شدن خودروها به این تجهیزات شاخص TKPH بسیار دقیق در اختیار مدیر قرار میگیرد و او میتواند در نوع استفاده از وسایل راهسازی خود تصمیم جدیدی اتخاذ نماید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
000321
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید